Sanace Vape je dlouholetý specialista s velkými zkušenostmi na vysoušení vlhkého zdiva, izolace a sanaci bytových domů, rodinných domů, administrativních budov, průmyslových areálů, atd. Provádíme veškeré sanační a izolační práce jako jsou tlakové injektáže, chemická injektáž zdiva, drenážní systémy, odvodnění budov, větrané podlahy, bitumenové a cementové izolace, difuzně otevřené izolace, sanační omítky, sanační malby, sanace betonových konstrukcí, reprofilace betonových konstrukcí, atd.

Naše reference

Sanace vlhkého zdiva suterénu bytového domu Na Bělidle - Praha 5 Smíchov

Sanace vlhkého zdiva celého suterénu bytového domu probíhaly v rozsahu osekání omítek, vyškrabání spár, plošné a vodorovné tlakové injektáže, plošné hydroizolace, sanační omítky, jádrové vrtání, výkopy, hydroizolace nosného obvodového zdiva. Veškeré sanační a izolační materiály byly použity od firmy HAHNE. 

Sanace vlhkého zdiva suterénu bytového domu Olšanské náměstí - Praha 3

Sanace mokrého  zdiva části suterénu bytového domu probíhaly v rozsahu výkopy, hydroizolace nosného obvodového zdiva, nízkotlaká vodorovná injektáž, svislé izolace, drenáže, dvorní vpusťi, izolace výtahové šachty, zámková dlažba, anglické dvorky, atd. Veškeré sanační a izolační materiály byly použity od firmy HAHNE. 

Sanace spodní stavby bytového domu Praha 6

V Praze 6 – Bělohorská ulice jsme prováděli sanační práce bytového domu. Sanační práce spočívaly v sanaci obvodové stěny do ulice a dvora vč. drenážního systému a tlakových injektáží obvodové nosné stěny. Součástí prací bylo také vybudování nového anglického dvorku. výkopy se prováděly ručně do hloubky cca 3m + pažení. Použitý materiál od firmy SCHOMBURG a HAHNE. 

Sanace spodní stavby, sanace ploché střechy, opěrné stěny

Na Praze 4 jsme prováděli sanační práce bytového domu. Sanační práce spočívaly v sanaci obvodové stěny do dvora vč. drenážního systému a tlakových injektáží obvodové stěny. Součástí prací bylo také vybudování nových opěrných zdí. Byla také provedena sanace střešního pláště vč. nové hydroizolace. Hydroizolační materiál byl použit bitumenový střešní pás. Použitý materiál od firmy HAHNE. 

Sanační a izolační práce BD – Bělohorská – Praha 6

Praha 6 – Bělohorská ulice. Jednalo se o bytový dům, kde do suterénu tekla voda. Stěny v suterénu byly mokré. Naše společnost provedla sanace domu, nové izolace, tlakové injektáže, sanační omítky, dešťové potrubí, drenážní systémy, plošné izolace, svislé izolace, kamerové prohlídky, vypracování projektu, zařízení povolení k výkopům, atd. Sanační práce na tomto domě byly velmi náročné – výkopy byly místy až do hloubky 5m. Materiály byly použity od firmy HAHNE a to hlavně – Okoplast 2K, Intrasit BLS, Imberial VE, atd. Celkem bylo provedeno 42m/b odkopání domu, 200m2 svislých izolací, 150m2 tlakových izolací, cca 200m3 ručních výkopů. atd. Práce byly provedeny za 65dní.

Sanace bytového domu Praha – Lochkov – tlakové injektáže, stěrky, drenáže, plošné tlakové izolace​

U bytového domu v Praze – Lochkov jsme prováděli sanační práce v první polovině domu. Sanační práce spočívaly hlavně v obkopání objektu, provedení svislých izolací, tlakových izolací, drenážního systému a odvedení dešťových vod. materiál byl použit od firmy Schomburg.

Sanace vlhkého zdiva, hydroizolace, statické zajištění budovy, fasáda – 24Safe – Praha 1

Pro firmu 24Safe jsme v Praze 1 prováděli veškeré sanační, izolační, statické a stavební práce. Celá budova se prohlubovala o 2,5m. Suterény byly velmi vlhké, dům neměl žádné hydroizolace. sanační práce spočívaly hlavně v chemických tlakových clonách, vodorovné a svislé hydroizolace, difuzně otevřené stěrky, sanační omítky, vodostavební betony. V celém objektu se do 2.NP provádělo statické zajištění. Hlavními prvky byly ocelové nosníky HEB 500 – vše se muselo instalovat ručně – jeřábové práce nebyly možné. Některé nosníky vážily přes 2000kg. jako běžné sravební práce byly hydroizolace sprch, rozvody ZTI, ÚT, SDK stropy + stěny, atd….

Sanace a izolace administrativní budovy POP Stodůlky
V letošním roce jsme prováděli sanace a izolace suterénního zdiva administrativní budovy v Praze na Stodůlkách. Do suterénu administrativní budovy masivně zatékalo díky špatně provedeným hydroizolacím, které prováděl původní dodavatel stavby. Při průzkumech bylo zjištěno, že budova nemá téměř žádné provedení napojení svislé a vodorovné hydroizolace. Hlavním úkolem bylo provedení svislých hydroizolací plus drenážní systém. Projekt dodávala firma Dek Projekt. Materiály dodávaly firmy Schomburg, Stavebniny DEK, stavebniny Maštal. Výkopy byly prováděny strojně s ručním dokopem. Hloubka výkopů byla cca 3m. Součástí zakázky bylo také provedení kvalitního napojení světlíků vč. hydroizolačních detailů. Realizace zakázky trvala 60dní. Celkem se provádělo 72metrů výkopů.
Příprava sutrénu – sanační omítky a stěrky pro nebytový prostor Praha 2 – Na Zámecké

V suterénu bytového domu v Praze 2 jsme prováděli přípravu suterénu pro nového nájemníka – prodejnu. Prováděli jsme difuzně otevřené stěrky, sanační omítky – materiál Schomburg. Na žádost investora jsme prováděli sanační omítky pouze na stěnách a částečně i na klenbách.

Sanace vlhkých stěn a podlah rodinného domu Zbuzany

Rodinný dům koupili majitelé nedávno. Téměř ihned se začaly po koupi projevovat vady na domě. Jednalo se hlavně o mokré zdi a mokré podlahy. Z naší strany se jednalo o jednoduchou věc a vše jsme bez problémů dali do pořádku. Nyní mají majitelé suché zdi a podlahy. Použitý materiál od firmy HAHNE.